atcerēties mani Paroles atjaunošanaReģistrēties
200sx.lv 200sx.lv
Augstspiediena mazgātājs
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas
View previous topic :: View next topic  
Author Message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Sun Oct 21, 2012 5:33 pm    Post subject: Augstspiediena mazgātājs Reply with quote

Labadiena!

Vēlētos nedaudz apspriesties par augstspiediena mazgātājiem. Ir doma iegādāties šādu brīnumu. Piedāvājums ir ļoooti plašs un nekādīgi nevaru izlemt kuru ņemt.
Esmu izlasījies visu iespējamo informāciju par tiem un tāpat nevaru izlemt. Cena robežās no 100-150Ls. Spiedienu vajag ap 100-110bar (pilnīgi pietiek).

Ir 3 izvēles iespējas:

Black&Decker PW 1700 SPM (98Ls)
http://www2.neoshop.lv/black-decker-pw-1700-spm.html
Karcher K 4.98 MD plus
http://www.semicom.lv/M%C4%81ja_d%C4%81rza_piederumi/%C5%AAdens_tehnika_laist%C4%AB%C5%A1anas/Augstspiediena_mazg%C4%81t%C4%81ji/karcher_K_4_98_MD_plus_58226_757.html
Vai arī šāds Made in China brīnums, nopērkams pa 120Ls
http://www.proins.lv/product/lv/augstspiediena-mazgatajs

B&D ir made in china, bet tomēr cik ir lasīts tad kvalitāte ir ok, metāla iekšas un kalpo samērā ilgi.
Diemžēl šim ražojumam nav nopērkams speciāls putu stobrs, kas rada putas kā auto mazgātuvēs - un auto visi netīrumi nomazgājas pat bez roku pielikšanas.
Var mēģinat izveidot pareju no Karcher putu stobra un kaut kā to visu saķīmiķot kopā, bet nezinu vai tas izdosies.
Par Karcher es pat nezinu, atsauksmes ir ļoti dažādas, itkā viss kas ir zemāks par 5to sēriju ir sūūū un ražots in China, bet nezinu vai kaut kas kvalitātes ziņā stāv līdzi Karcher. Putu stobrs ir ļoti labs un maksā tikai 14Ls.
Un uz pēdējo es uzdūros tīri intereses pēc, piesaista tas, ka sūknis varētu kalpot ilgāk ar benzīna motoru vadīts nekā elektromotra variants un spiediens ir samērā liels. Šim brīnumam nevaru atrast nekādu info par papildaprīkojumu.

Gaidu kādus ieteikumus
Paldies!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tolstij

Joined: 15 Nov 2005
Posts: 1828
Vehicle: Toyota Celica GT-Four ST185; BMW e30 M50B25
Reputation: 30.9Reputation: 30.9Reputation: 30.9
votes: 38
PostPosted: Sun Oct 21, 2012 5:39 pm    Post subject: Reply with quote

nopirku depo veikalaa matrix mazgataju pa 28ls Mr. Green
140bar spiediens
viss super tikai viens liels minuss ka neatsledzas pats kad atlaid pogu. vajag pasham slegt iekshaa/ara. metala iekshas tam mazajam brinumam. zinu kas tadus lieto jau gandriz 5 gadus un nekadu problemu. katraa zinjaa karcher ap 150ls cenaa nomirst stipri atrak
edit: putu daikts matrixam arii naca lidz, tikai ar parasto auto shampunu kaut kaa nedarbojas, parak biezs laikam. domaju ka japerk tas karcher shampuns 5l kanninjaa
Back to top
View user's profile Send private message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Sun Oct 21, 2012 5:45 pm    Post subject: Reply with quote

tolstij wrote:
nopirku depo veikalaa matrix mazgataju pa 28ls Mr. Green
140bar spiediens
viss super tikai viens liels minuss ka neatsledzas pats kad atlaid pogu. vajag pasham slegt iekshaa/ara. metala iekshas tam mazajam brinumam. zinu kas tadus lieto jau gandriz 5 gadus un nekadu problemu. katraa zinjaa karcher ap 150ls cenaa nomirst stipri atrak
edit: daikts matrixam arii naca lidz, tikai ar parasto auto shampunu kaut kaa nedarbojas, parak biezs laikam. domaju ka japerk tas karcher shampuns 5l kanninjaa


Shocked

Par spiedienu kaut kā negribētos ticēt, ka aparāts pa 28Ls var tik daudz izspiest.
Bet paldies, būs viela pārdomām un iemesls iegriezties Depo un to brīnumu aplūrēt, bet kaut kā esmu skeptiski noskaņots par viņa ilgmūžību Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Melms

Joined: 29 Mar 2011
Posts: 63
Vehicle: Opel Omega `00
Reputation: 19
votes: 2
PostPosted: Sun Oct 21, 2012 10:10 pm    Post subject: Reply with quote

Man ir karcher tiesa gan pavecāks modelis, bet nu teikšu ka nekāda vaina tik vienreiz nosprāga, 3 jauni gumijas gredzeni un nedaudz pieslīpē vārstus un strādā kā jauns Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
tolstij

Joined: 15 Nov 2005
Posts: 1828
Vehicle: Toyota Celica GT-Four ST185; BMW e30 M50B25
Reputation: 30.9Reputation: 30.9Reputation: 30.9
votes: 38
PostPosted: Sun Oct 21, 2012 10:36 pm    Post subject: Reply with quote

screwy wrote:
tolstij wrote:
nopirku depo veikalaa matrix mazgataju pa 28ls Mr. Green
140bar spiediens
viss super tikai viens liels minuss ka neatsledzas pats kad atlaid pogu. vajag pasham slegt iekshaa/ara. metala iekshas tam mazajam brinumam. zinu kas tadus lieto jau gandriz 5 gadus un nekadu problemu. katraa zinjaa karcher ap 150ls cenaa nomirst stipri atrak
edit: daikts matrixam arii naca lidz, tikai ar parasto auto shampunu kaut kaa nedarbojas, parak biezs laikam. domaju ka japerk tas karcher shampuns 5l kanninjaa


Shocked

Par spiedienu kaut kā negribētos ticēt, ka aparāts pa 28Ls var tik daudz izspiest.
Bet paldies, būs viela pārdomām un iemesls iegriezties Depo un to brīnumu aplūrēt, bet kaut kā esmu skeptiski noskaņots par viņa ilgmūžību Mr. Green
par spiedienu zinu tikai tik cik rakstiits. mazgaa speeciigi katraa zinjaa, un par ilgmuzibu es neuztraucos delj cenas Mr. Green
pardevejs izstastija ka iepakojuma nak lidz adata ar ko sprauslu tirit, kad sak raustities tad vajag iztirit, ja to ievero tad 5gadus ejot tas brinums. es mazgaju ar lietus udeni no mucas, kadas 20 reizes pagaidam esmu lietojis un vel neko tirit nevajadzeja Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Gacha

Joined: 17 Jan 2004
Posts: 1156
Vehicle: '90 gada sarkanu 200sx
Reputation: 49.6Reputation: 49.6Reputation: 49.6Reputation: 49.6
votes: 23
PostPosted: Mon Oct 22, 2012 7:25 am    Post subject: Reply with quote

Vispār šitam aparātam vajag spiedienu kaut kādu ja nemaldos 1.5bar minimums ieejā. Tā man liekas ka uz kastes bija uzzīmēts un instrikcijā rakstīts. man tāds pats aparāts. Nopirku kādu gadu atpakaļ. Pamazgāju kādas 10x tad tāpat kā tev sāka raustīties. Tad aiznesu uz garantiju. Tur viņi kaut ko nomainīja. Pamazgāju kādas 2x un atkal sāk raustīties. Sūds jau baigias tas aparāts. Bet nu kaut kā jau mazgā. Kad labi gāja, tad tā neko mazgāja. Normāls spiediens bija.
_________________
Čangaļa S14 čoms!
Back to top
View user's profile Send private message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Mon Oct 22, 2012 8:23 am    Post subject: Reply with quote

Mr. Green

Ar visiem tiem mazgātājiem ir tā, ka vainu tie noklājas pirmajās 10 mazgāšanas reizēs (blīvgumijas, sūknis, šlangas var izbeigties) vai vairākus gadus.

Hmm, varbūt kādam vēl ir kāda pieredze?

Ūdeni es taisos dot no parastā krāna, gan jau būs kādi pāris bari.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gacha

Joined: 17 Jan 2004
Posts: 1156
Vehicle: '90 gada sarkanu 200sx
Reputation: 49.6Reputation: 49.6Reputation: 49.6Reputation: 49.6
votes: 23
PostPosted: Mon Oct 22, 2012 9:12 am    Post subject: Reply with quote

ja Rīgā, tad ūdensvada spiedienā vidēji ir 4bar. Ja privātmāja no sava urbuma un tamlīdzīgi, tad spiediens grozās apmēram no 1,5 līdz 3bar. Nu apmēram. ar to augstspiediena mazgātājam pilnīgi pietiek. Bet ir jau tādi Kerčeri kuriem ūdeni patiešām var ņemt no mucas. Man garāžas kaimiņš tā dara jo viņa Kerčers tam ir paredzēts. Nu tā vismaz viņš saka.
_________________
Čangaļa S14 čoms!
Back to top
View user's profile Send private message
tolstij

Joined: 15 Nov 2005
Posts: 1828
Vehicle: Toyota Celica GT-Four ST185; BMW e30 M50B25
Reputation: 30.9Reputation: 30.9Reputation: 30.9
votes: 38
PostPosted: Mon Oct 22, 2012 9:13 am    Post subject: Reply with quote

Gacha wrote:
Vispār šitam aparātam vajag spiedienu kaut kādu ja nemaldos 1.5bar minimums ieejā. Tā man liekas ka uz kastes bija uzzīmēts un instrikcijā rakstīts. man tāds pats aparāts. Nopirku kādu gadu atpakaļ. Pamazgāju kādas 10x tad tāpat kā tev sāka raustīties. Tad aiznesu uz garantiju. Tur viņi kaut ko nomainīja. Pamazgāju kādas 2x un atkal sāk raustīties. Sūds jau baigias tas aparāts. Bet nu kaut kā jau mazgā. Kad labi gāja, tad tā neko mazgāja. Normāls spiediens bija.

manam nekas neraustijas, pardevejs tik pabridinaja ja sak raustities tad japatiira sprausla. un 200l mucai ir diezgan paliels spiediens ja kraans ieurbts pashaa apakshaa, tie 200litri normali spiezh ar savu svaru, un omazgat mashiinu pat 20litri neaiziet Smile
es kaa nopirku savejo taa vairaakiem chomiem ari ievajadzejaas un visiem pagaidaam iet. nenoliedzu ka ir suuds un kjiinas smarzha shim piemiit bet kalpo labaak par dazhu labu karcher. un galu galaa ir 2 gadu garantija Mr. Green
Back to top
View user's profile Send private message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Thu Oct 25, 2012 12:46 pm    Post subject: Reply with quote

Tātad, paldies par komentāriem, bet tomēr man bija bail no Matrix lētā brīnuma un tika pasūtīts Karcher, samērā lēts, 160Ls, K 5.200 Compact.
Dzels motors ar ūdens dzesi, 2,1kw un 140bar spiediens, un 9 metri gara šļauka!
Pēc atsauksmēm šis kalpo ilgi un dēļ ūdens dzeses var tik lietots līdz pat 1 stundai bez pārtraukuma. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
timush

Joined: 20 Jun 2008
Posts: 3131
Vehicle: rs13
Reputation: 79.3
votes: 41
PostPosted: Thu Oct 25, 2012 1:42 pm    Post subject: Reply with quote

screwy wrote:
Tātad, paldies par komentāriem, bet tomēr man bija bail no Matrix lētā brīnuma un tika pasūtīts Karcher, samērā lēts, 160Ls, K 5.200 Compact.
Dzels motors ar ūdens dzesi, 2,1kw un 140bar spiediens, un 9 metri gara šļauka!
Pēc atsauksmēm šis kalpo ilgi un dēļ ūdens dzeses var tik lietots līdz pat 1 stundai bez pārtraukuma. Very Happy

automazgātuvi atvērsi? Smile

_________________
Build it, Race it, Break it, Repeat....
Back to top
View user's profile Send private message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Thu Oct 25, 2012 2:45 pm    Post subject: Reply with quote

timush wrote:
screwy wrote:
Tātad, paldies par komentāriem, bet tomēr man bija bail no Matrix lētā brīnuma un tika pasūtīts Karcher, samērā lēts, 160Ls, K 5.200 Compact.
Dzels motors ar ūdens dzesi, 2,1kw un 140bar spiediens, un 9 metri gara šļauka!
Pēc atsauksmēm šis kalpo ilgi un dēļ ūdens dzeses var tik lietots līdz pat 1 stundai bez pārtraukuma. Very Happy

automazgātuvi atvērsi? Smile


Ja ģimenē ir 4 auto, tad vari iedomāties kā apriebjas ar švammīti skraidīt apkārt un mazgāt, un rokas arī rudenī jāsaldē. Bezkontakta mazgāšanas līdzeklis un spiediens dara brīnumums Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Kristaps A

Joined: 08 May 2009
Posts: 1579
Vehicle: RB18DET
Reputation: 85.1
votes: 54
PostPosted: Thu Oct 25, 2012 3:50 pm    Post subject: Reply with quote

tikai ar augstspiedienu mašīnu nevar nomazgāt Wink
vismaz, tajā mojkā, kas krasta ielā, ja auto tiešām ir netīrs, viņs arī paliks netīrs, varbūt virsējo kārtiņu noņems..
tāpat ar švami jāskraida Mr. Green

_________________
Disku restaurēšana
Back to top
View user's profile Send private message
Rex_Saugerty

Joined: 08 Nov 2009
Posts: 1307
Vehicle: impreza, vfr750, gsx600f
Reputation: 30.1Reputation: 30.1Reputation: 30.1
votes: 15
PostPosted: Thu Oct 25, 2012 4:56 pm    Post subject: Reply with quote

Kristaps A wrote:
tikai ar augstspiedienu mašīnu nevar nomazgāt Wink
vismaz, tajā mojkā, kas krasta ielā, ja auto tiešām ir netīrs, viņs arī paliks netīrs, varbūt virsējo kārtiņu noņems..
tāpat ar švami jāskraida Mr. Green


tam ir ķīmīja, ko uzpūst Rolling Eyes

_________________
when the seas dry up, only the Subarus will remain in the wild (coldturbo)
Back to top
View user's profile Send private message
screwy

Joined: 12 Sep 2005
Posts: 2157
Vehicle: XJR1300SP
Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9Reputation: 41.9
votes: 19
PostPosted: Fri Oct 26, 2012 9:13 am    Post subject: Reply with quote

Rex_Saugerty wrote:
Kristaps A wrote:
tikai ar augstspiedienu mašīnu nevar nomazgāt Wink
vismaz, tajā mojkā, kas krasta ielā, ja auto tiešām ir netīrs, viņs arī paliks netīrs, varbūt virsējo kārtiņu noņems..
tāpat ar švami jāskraida Mr. Green


tam ir ķīmīja, ko uzpūst Rolling Eyes


Tieši tā, bezkontakta auto šampūns (putas) maksā ap 20Ls - 30 litri, jāšķaida 1:10.
Noņem visu ideāli un bez roku pielikšanas.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    200sx.lv Forum Index -> Pļāpas All times are GMT + 2 Hours
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group